הצעה לסטיקר הבחירות של מפלגת העבודה

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

תגובות

 • עידית  On 10/01/2012 at 12:15

  פרדוקס: לבקר את נועם שליט שהוא בא לפוליטיקה על הטיקט של אהוב העם בזכות בנו, ולהשתמש באותו בן לצורך הביקורת. עזוב אתה את גלעד שליט. מה דעתך? האם האיש נראה בעיניך ראוי להיות בכנסת בזכות עצמו?

  • יוסי דר  On 10/01/2012 at 12:42

   לנתק את העניין מגלעד שליט – גובל בהיתממות.

   אבל גם לגופו של עניין יש בעייה עם אדם שישב לנו במשך חמש שנים בצנטרום של הקונצנזוס עם כל המטען הרגשי שנלווה לכך, ועכשיו נכנס לשטח אש מלא תככים ופוליטיקות קטנות.
   נניח שמישהו – בכנסת או מחוצה לה – ירצה לתקוף אותו בשל ביצועיו בכנסת – האם אין עם כך בעייה?
   נניח שהוא עצמו, בנאום בכנסת, ירצה לתקוף את ראש הממשלה או את הממשלה בכלל (אם ממשלת נתניהו תישאר על כנה גם לאחר הבחירות) – האם אין בעייה עם זה?

 • דרור בל"ד  On 10/01/2012 at 18:35

  נועם שליט לא ישב במשך חמש שנים בצנטרום של הקונצנזוס. היו רבים שהתנגדו לפעילותו כי ראו בו כמי שמעלה את "מחירו" של גלעד שליט והיו גם כאלה שסירבו לשלם את המחיר המוצע, כפי שדרש נועם שליט.

  כדאי לזכור את תחילת ה"תעמולה" להנחלת מורשת גלעד. בראיון בטלוויזיה המצרית נשאל שליט האם לאחר שישב זמן כה רב בשבי הוא מתכוון לפעול למען שחרור כל האסירים הפלסטינים. תגובתו, בסגנון יאיר לפיד, הייתה: "אני רוצה שכולם ישוחררו אבל שלא יעשו פיגועים".

  נועם שליט יפעל בדרכו שלו להגשמת חלומו של גלעד. זוהי אג'נדה פוליטית די סדורה, ואין שום מניעה שלא לתקוף אותו מעל דוכן הכנסת על כך, במקרה שלמתקיף יש אג'נדה שונה. הרי זה קרה כל הזמן והאיש, בדרכו המאופקת, נבצר ממנו מלהגיב. עכשיו הוא יגיב. עכשיו, לאחר שבנו בבית ורווח לכל עמישראל, ההתקפה תהיה יותר קלה נפשית, וגם מוסרית.

  קשה מאד להאמין לשלי יחימוביץ', אבל לנועם שליט, המוכר לכולנו, אפשר בהחלט להאמין בלב שלם. טיעונו, רק בגלל זהות הטוען, נראה לי אמין: ""החברה הישראלית תרמה לנו בשעת צרה והתגייסה למעננו ולמען גלעד, ואנחנו הצלחנו לגייס את החברה הישראלית. היום אני שואף לתרום לחברה חזרה, כפי יכולתי, ולכן אני מעמיד את עצמי לבחירה". במילים אחרות, עיתוי כניסתו של שליט לפוליטיקה לא קשור ליאיר לפיד אלא דווקא לתאונה המצערת (כך ליברמן) שקרתה בסמיכות זמנים שאינה מתירה מקום לספק.

 • רזי  On 21/01/2012 at 22:28

  אז גלעד אמר, באמת. אמר כשאיש חמאס עומד לו על הראש והוא רועד כולו ורק מחפש לומר את המילים שלא יפגעו בשיחרורו הקרב. גלעד אמר. תתבגר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: